Tuindag 2018

Dinsdag is weer tuindag op onze school. Naar jaarlijkse gewoonte maken de leerlingen van de eerste graad soep. Die van de tweede graad zorgen voor gezonde rauwkost voor bij de frietjes. Voor die frieten zorgt de derde graad.
Dat wordt weer smullen ’s middags!

Morgen gaan de kornuitjes van het eerste al eens kijken welke groenten uit onze schooltuin we kunnen gebruiken om een lekkere soep te bereiden. De tuinopa’s gaan ons helpen om de groenten uit te doen.
Gelieve dinsdag het volgende mee te geven aan de kinderen:
• een snijplankje
• een mesje
• een keukenhanddoek
Stop deze drie dingen in een plastic zakje en dan in de boekentas.

Wie zin en tijd heeft om ons te komen helpen, is welkom in de klas. De helpers mogen ’s middags ook meegenieten van de gezonde lekkernijen die we klaarmaken.